Nasty Ratz vydávají nový singl Sick & Twisted

Nasty Ratz/poskytnuto s TZ, kapelou Nasty Ratz

Česká glam metalová kapela Nasty Ratz oznamuje vydání své nejnovější písně s názvem Sick & Twisted. Tato energická skladba vznikla ve spolupráci s několika významnými hudebními osobnostmi a přináší nový zvuk, který jistě potěší fanoušky kapely i nové posluchače.

Mezinárodní produkce

Producentem písně je renomovaný švédský hudebník Martin Sweet, známý svou prací s kapelou Crashdïet. Nahrávání probíhalo částečně ve Švédsku v Martinově studiu a částečně v Praze, kde se na nahrávání podílel Rony Janeček z česko-slovenské kapely John Wolfhooker. O vokály se dělí český a francouzský zpěvák.

Zajímavostí této písně je její vokální složení.

O hlavní vokály se podělili Jake Widow z Nasty Ratz a Swan Hellion z francouzské kapely Blackrain. Jejich hlasová spolupráce dodává skladbě jedinečný a výrazný zvuk, který posluchače okamžitě vtáhne. Jake Widow k nové písni řekl: „Práce na Sick & Twisted byla úžasná zkušenost. Spolupráce s Martinem, Ronym a Swanem přinesla novou inspiraci a energii, kterou jsme chtěli zachytit v této písni. Doufáme, že naši fanoušci budou stejně nadšení jako my.“

Klip už je venku

Nasty Ratz, známí svým dravým glam rockovým stylem a energickými koncerty, tímto singlem opět potvrzují svou pozici na české i mezinárodní rockové scéně. Píseň Sick & Twisted je dostupná na všech hlavních streamovacích platformách a doprovází ji také videoklip, který je možné zhlédnout na YouTube kanálu kapely.

Text a foto: TZ kapely Nasty Ratz, video: YouTube.com

Author