Grog křtil nový klip: Do českých hudebních vod vyplouvá „Pod vlajkou z překřížených hnát“

Bohumínská kapela Grog směřuje mílovými kroky k pětadvacátému výročí své existence. Již nyní ale pokřtila svůj nový klip Pod vlajkou z překřížených hnát. Píseň pochází z aktuální desky Mona Lisa ze Stodolní.

Křest za příromnosti známých muzikantů

Křest klipu se konal v hostinci Na Staré Sokolovně v Praze, moderoval známý hudební publicista Jarda Špulák. Klip křtili odborníci v rockové muzice na slovo vzatí – Ota Váňa (Kabát), Tonda Rauer (Harlej), a také choreografka a produkční Kristýna Sklenářová, která na klipu spolupracovala.

Pirátská tematika se vinula i večerem samotným. Křtilo se stylově kvalitním pětiletým rumem „Pirates Grog“ z karibského ostrova Roatán, který je známý svou pirátskou historií. Grog i zde potěšil přítomné svými známými písněmi, tentokrát netradičně v akustické podobě.

Klip plný krásných slečen

Klip se točil v létě na staveništi v Unhošti u Prahy. Vystupují v něm krásné slečny, mimo jiné i finalistka Miss Denisa Czervoniaková.

 

 

Příští rok se tradiční bohumínské pivní slavnosti stanou dějištěm oslav čtvrtstoletí existence Grogu. Kapela zde vystoupí po boku slavných jmen jako Alkehol, Limetal a další.

Text: Sylva Kaplanová

Foto: Daniel Camera, Lenka Mašková

Author

Napsat komentář