Nový klip: Marta Jandová s Noidem jako protagonisté slavných filmových milostných scén

Marta Jandová vysílá do světa první klip z nedávného sólového alba Barvy, a to k písni M.I.L.O.V.AT. Tematické video zobrazuje slavné milostné scény z neméně slavných filmů. Jejího partnera si zahrál Václav Noid Bárta.

První sólo deska, první klip

Marta Jandová, vydala nedávno svůj sólový albový debut. Na naší hudební scéně je vyzrálou rockovou/poprockovou interpretkou, dosud se ale věnovala spíše působení s kapelou Die Happy či muzikálovým rolím a dalším aktivitám. Čas na sólovou desku přišel tedy až nyní. A Marta nenechala nic náhodě ani v případě prvního sólo videoklipu – vsadila na toho, koho dobře zná.

Marta s Noidem jako hvězdy stříbrného plátna

Tématem videa M.I.L.O.V.A.T. jsou proslulé milostné scény, které se objevily v hollywoodských trhácích jako Spiderman, Titanic či Lady a Tramp. K tomu ale Marta potřebovala hereckého partnera. Netoužila mít vedle sebe v klipu „cizího kluka“ – s neznámým člověkem by se jí právě tento typ scén nehrál moc dobře. Proto nakonec padla volba na Václava Noida Bártu. Není to první jejich vzájemná spolupráce: v roce 2012 byli kolegy v nastudování muzikálu Hamlet, o dva roky později společně reprezentovali naši republiku na Eurovizi, nyní jsou oba pěveckými sólisty projektu Rocksymphony. Funguje mezi nimi tedy určitá přátelská a pracovní chemie, jejímž výsledkem je velmi uvěřitelný zamilovaný videoklip.

 

Noid už točí pro Martu další video

A to není vše. Václava Noida Bártu před časem velmi nadchlo natáčení a zpracování videí. Nejdřív točil pro sebe, pak i pro přátele, spřízněné umělce. V těchto dnech vzniká v produkci jeho Paranoid Studia a pod jeho osobním vedením další klip pro Martu, tentokrát k písni Barvy.

Text: Sylva Kaplanová

Foto: webový archiv Marty Jandové

Napsat komentář