Léto s Rychtářem přivítá v Hlinsku oblíbené metalové kapely v čele s Arakainem+Lucií Bílou

To nejlepší z rockových a metalových koncertních turné posledních několika let vás čeká 18. května v Hlinsku. Arakain posílený o Lucii Bílou, Dymytry, Hämatom – ti všichni se postarají o hudební zážitek a dobrou zábavu. Léto s Rychtářem startuje již v květnu.

 

Roky ve znamení spojení kapel

Několik posledních let na české rockové a metalové scéně bylo ve znamení spoluprací nejznámějších interpretů. Nejdříve jel Arakain v roce 2012 turné s Lucií Bílou ke 30. výročí existence kapely, v roce 2014 spojili síly otec a syn Urbanové a přivedli na společné pódium Arakain a Dymytry, což o dva roky později zopakovali. Pětice „mladíků“ od té doby „vyrostla“ natolik, že si mohla dovolit samostatná turné včetně hostů – jedním z nich byla německá, taktéž maskovaná kapela Hämatom. Nyní Dymytry pomáhají další mladé partičce jménem Černá najít širší publikum.

 

Léto? Za dlouho. „Léto s Rychtářem“ už teď

A tito všichni se sejdou 18. května v Hlinsku na jednom pódiu. Tím jsou zajímavé hudební zážitky i spousta dobré zabavy zaručeny. Pozornost poutá zejména vystoupení Arakainu s Lucií Bílou, se kterou bude kapela mít na právě vycházející desce Arakainu Jekyll & Hyde opět po mnoha letech společnou píseň. A že ještě není léto? Nevadí! V Hlinsku budete mít „Léto s Rychtářem“ už teď. Vstupenky jsou k dostání v obvyklých predprodejích.

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda

 

Author

Napsat komentář