Létofest v Ostravě už tento víkend: v line-upu najdeme zajímavá jména jako Pražský výběr či Wanastowi Vjecy

Pražský výběr platí po celou dobu své existence za kapelu originální, kultovní, svého času dokonce zakázanou. Ovšem o to méně ho můžeme najít v line-upu různých festivalů. Jednou z výjimek je Létofest, putovní festival, který se až do září stěhuje po velkých městech naší republiky. O víkendu 9.-10. srpna zakotví v Ostravě v areálu Dolních Vítkovic.

Létofest si rychle získal popularitu

Létofest existuje teprve nedlouho, záhy si však získal popularitu. Proč? Možná právě díky tomu, že nabízí pestrý mix tvrdších i měkčích tónů, legendárních kapel i mladých formací. V pátek se kromě zmíněného Pražského výběru objeví na pódiu např. Mig 21. V sobotu zahraje uskupení, které po období velké popularity v 90. letech velmi zdárně nabralo druhý dech a právem slaví další úspěchy – Wanastowi Vjecy. A za headlinera sobotního dne je považován Divokej Bill. Bude mít tedy největší kotel?

Kde sehnat vstupenky a jaké vybrat?

Vstupenky koupíte v předprodejní síti TicketLive. Je možné zakoupit také jen vstupenku na pátek či sobotu zvlášť, v prodeji je také lístek na stanové místo ve stanovém městečku. Děti do 10 let včetně v doprovodu rodičů mají vstup zdarma (jeden dospělý může mít sebou maximálně 3 děti). Zvláštní kategorií je pak VIP vstupenka, která zajišťuje exkluzivní výhled na scénu, pivo, vodu a kávu zdarma či levnější občerstvení, případně také možnost setkání s interprety (nezaručeno).

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda

 

Napsat komentář