Alkehol v Ledenicích: Fanoušci opět nenechali kapelu ve štychu

Alkehol, Ota Hereš, Petr Buneš, Honza Bartoš

18. října vystupoval Alkehol po nějakém čase na jihu Čech. Rocksound pochopitelně nemohl chybět – a z podařeného rockovo-metalového večera přináší pár řádek a spoustu fotografií náš jihočeský fotoreportér Petr Chán.

Sudová přitažlivost přitáhla fanoušky

Sokolovna v Ledenicích u Českých Budějovic nejdříve přivítala místní kapely Gorilla Crash, Metalmor a Krypton. V půl jedenácté nadešel pak čas na očekávané „hvězdy večera“. Alkehol je nyní na turné k desce Sudová přitažlivost (Rocksound informoval nedávno o klipu Víkend), takže mezi klasiku se do programu vešly i nové písničky. Oč úspornější byl světelný park, o to více kouře zahalilo průběžně kapelu. Ale ani to nevadilo zhruba třem stovkám fanoušků, kteří nadšeně pařili i na nové skladby – jak jinak, když už je nějaký ten pátek znají – a celkově nenechali kapelu ve štychu.

Poslední vystoupení letos je plánováno v Praze

Alkehol se taktéž nedávno spojil s Walda Gangem, aby společně vyjeli do klubů s programem „Waldáči a Alkáči“. Že je v této kombinaci o zábavu postaráno, jistě netřeba dodávat. A o tom, že ve výčepu stoupá spotřeba pivního moku, to je také nad slunce jasnější. Přejeme všem dobrou zábavu – 22. prosince, čeká Alkehol poslední letošní vystoupení v pražské  Malé sportovní hale.

Zbývající vystoupení kapely Alkehol v letošním roce

01. 11. Třebíč
02. 11. Křesetice
08. 11. Vyklantice
09. 11. Herálec
15. 11. Čelákovice
16. 11. Staňkov
13. 12. Bratislava
14. 12. Velké Pavlovice
22. 12. Praha

Text: Petr Chán, Sylva Kaplanová, foto: Petr Chán

Napsat komentář