Desátý ročník Rockového majálesu Bystřice nad Pernštejnem odložen na září

Doga

Tak jako některé další akce, i Rockový majáles Bystřice nad Pernštejnem bude slavit své kulaté výročí v odloženém termínu. Akce, která má v programu vystoupení kapel jako Arakain, Doga, Trautenberk nebo Komunál, se přesouvá na září.

Uvidíme se v září

Vzhledem k současné koronavirové situaci překládají pořadatelé festival Rockový majáles Bystřice nad Pernštejnem na zářijový termín, kdy – jak všichni věříme – bude již možné cestovat a scházet se na hudebních akcích. Pořadatelé vyslali k fanouškům následující vzkaz:

„Milí fandové rockové muziky a příznivci Rockového majálesu. S lítostí Vám musíme oznámit, že v souvislosti s vývojem událostí v ČR přistupujeme jako mnozí další pořadatelé festivalů k přesunu 10. rockového majálesu na podzimní termín 18. a 19. září 2020.

Kompletní line-up, tak, jak byl naplánovaný, zůstává beze změny zachován, a také veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Zdraví a bezpečnost všech našich několika tisíc návštěvníků, více než stovky umělců a mnoha desítek členů realizačního týmu pro nás jsou a vždy budou na prvním místě. Věříme, že u vás najdeme pochopení a vstřícnost, a také že naše rozhodnutí o přesunu festivalu Rockový majáles na nový termín uvítáte a podpoříte. Festival si v září 2020 jistě více užijeme a odneseme si všichni ještě mnohem lepší zážitek. Držme si pěsti, opatrujte se a na viděnou v září. Těšíme se.

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda

Author