Slovenská kapela Inside má nový klip: Nevzdávejme se ani v těžkých časech

Inside

Novinka s názvem Keď nemáš čo stratiť z dílny slovenské kapely Inside se stala neplánovaně nadčasovou skladbou k aktuální situaci. Ve skladbě hostuje Jimi Cimbala, který se také spolupodílel na textu se zpěvákem Goranem Janíkem.

Píseň vznikla ještě před „koronou“

Skladba vznikla už v polovině prosince loňského roku, kdy jsme ještě o době koronavirové neměli ani tušení. Klip se pak natáčel začátkem února. „Čakali sme na postprodukciu, preto sme skladbu skôr nevypustili. Je až neuveriteľné, že táto skladba sa neplánovane stala tak aktuálnou ako je dnes. Skladba vyjadruje nádej a povzbudzuje ľudí byť silnými a nevzdávať sa aj v takýchto ťažkých časoch,“ řekli o novince členové kapely.

 

Za pět let tři desky a velké festivaly

Kapela Inside je slovenská epic-hard rocková kapela ze Zlatých Moraviec. Svůj počátek datují od roku 2013. Na kontě má tahle slovenská partičkatři albaV tieni mesiaca (2015), Na vlnách (2016) a Čas (2019). Ačkoliv se jedná o poměrně mladou a novou kapelu, stihli si už zahrát na velkých slovenských festivalech jako Topfest či Rock pod Kameňom. Kapela aktuálně funguje ve složení Goran Janík – zpěv, Martin Vago – sólo kytara a zpěv, Matess Rapavý – kytara, Patrik Sayer – baskytara a zpěv, a Andrej Solčiansky – bicí.

Text: Ema Moravcová, foto: archiv kapely, video: Youtube.com