Škwor: Pro plný komfort návštěvníků a kvůli současným opatřením bude turné až na jaře

Škwor

V souvislosti s novými nařízeními kvůli koronaviru překládá kapela Škwor své turné na jaro 2021. Škwor však zároveň v nejbližší době slibují novou desku, jak zároveň předeslali.

Striktní opatření

Aby si jejich příznivci mohli koncerty užít naplno, v teple sálu, a přesto vestoje a bez roušek, přeložili Škwor již před pár dny podzimní turné na jaro. Dnes je ještě jasnější, že by se akce konat nemohly – nejnověji platí od pondělí 5. 10. nouzový stav, který konání koncertů zcela zapovídá.

Škwor: Věříme, že situace bude na jaře příštího roku příznivější

„Nastal čas, kdy už nejsme schopni čekat na další neustále se měnící opatření, která přicházejí ze dne na den, a ani nejsme schopni se jim tak rychle přizpůsobit. Díky tomu jsme nuceni náš dlouhý boj ukončit a zbytek tour, kterou jsme na jaře společně začali, nyní v podzimním plánovaném pokračování zrušit. Navíc jsme přesvědčeni, že rocková muzika není o stání ve venkovním sektoru v zimní bundě a s rouškou na obličeji.
Věříme, že situace bude na jaře příštího roku příznivější a s vaší podporou se společně setkáme na naší další plánované tour 2021 a to se vší parádou! Poprvé na OPEN AIR TOUR, s velkou produkcí a hlavně k nové desce, která vyjde již na začátku listopadu tohoto roku!
Neskutečně si vážíme Vás všech, kteří jste s námi čekali až doposud. Jako poděkování bychom Vám chtěli jako prvním dát příležitost se plánované tour zúčastnit. Lístky na TOUR 2020 totiž zůstávají v platnosti i pro kterékoliv místo z nadcházející tour, která se odehraje v květnu a červnu 2021, a to za stávající cenu! Seznam míst pro rok 2021 bude uveřejněn nejpozději do 20. října 2020, a to společně s informacemi, jak místo zvolit,“ píše kapela ve svém prohlášení. Fanoušci si tak budou muset po jarních změnách termínů opět počkat.

Kéž se brzy můžeme setkat bez viru a bez obav

Všem kapelám přejeme hodně zdaru a neustávající přízeň fanoušků, kteří v tom jsou s nimi. Přejme si však především všichni sobě navzájem, aby tato situace co nejdříve zdárně pominula a mohli jsme se setkat v lepších časech, bez viru a bez obav – ať už z čehokoli.

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda

Author