Legendární Titanic zvou na stream svého koncertu

Titanic

S koncerty máme bohužel zase na nějakou dobu utrum a nezbývá než sjíždět muziku našich oblíbených interpretů na internetu. Některé kapely ovšem znovu pořádají soukromé koncerty s on-line streamem – mezi nimi třeba i Titanic.

Druhé vydané album kapely se dočká reedice

Heavymetaloví veteráni Titanic z Brna vydávají reedici svého druhého studiového alba Ábel, které vyšlo v roce 1990. A při této příležitosti si přichystali pro své fanoušky livestream z koncertu, který odehrají ve bzeneckém studiu SHAARK. Tento koncert proběhne v úterý 17. listopadu od 20:00 a odkaz na něj bude k dispozici přímo na Facebookovém profilu kapely Titanic – heavy metal Brno.

Je možné si tuto novinku předobjednat již teď

Reedice kultovního alba Ábel vyjde den před koncertem a v omezeném množství bude k dispozici v prodeji. Je možné si tento vydařený metalový kousek předobjednat na emailu titanic2016@seznam.cz za 299 Kč + poštovné. V e-shopu kapely jsou pak mimo jiné dále k dispozici další skvělé nahrávky, jako třeba dosud poslední vydaný živák „Soumrak Titánů Živě“ nebo též reedice debutové desky Metal Celebration.

Text: Mates Šimek, foto: Petr Dio