David Zbavitel přivítá v lednu v Backstage TV pět osobností ve čtyřech rozhovorech

David Zbavitel

David Zbavitel už vyhlíží ve své Backstage TV nový rok 2021 a v lednu plánuje vyzpovídat hned čtyři kapely napříč metalovými styly. Na řadu tak přijdou Češi ve službách hvězdného zahraničního uskupení i ženská síla v čele symfometalové veličiny.

Ve spolupráci s promotéry festivalů

David Zbavitel ve spolupráci s promotéry českých festivalů přináší v korona době zahraniční muziku a zajímavosti z úst hvězdných muzikantů přímo do vašich obýváků. Tentokrát se spojil s Jiřím Daronem (Masters of Rock), Patrikem Kohutem (Ostrava v plamenech) a Tomášem Hyplem (Kamenité Čas rock fest), aby společnými silami zajistili uskutečnění čtveřice rozhovorů na leden.

Metalové osobnosti různých stylů

K mikrofonu si tak na dálku pozve českou větev Cradle of Filthbubeníka Martina „Marthuse“ Škaroupku a kytaristu Marka Ashoka Šmerdu. Za kapelu Epica promluví zpěvačka Simone Simons. První na Davidovy otázky odpoví v pondělí lídr kapely S.D.I. Reinhard Kruse. A za mikrofonem tentokrát jiným než pěveckým se vyřádí také charismatický blonďák Chris Boltendahl z kapely Grave Digger. Během ledna se tedy určitě máme na co těšit, takže sledujme Davidovu Backstage TV, když je nám to reálné koncertní zákulisí momentálně všem bez rozdílu zapovězené.

Text: Sylva Kaplanová, foto: Petr Dio

Author