Mini festival Femme Fatale se blíží: Dámy na Melodce

Markie Morávková, Alia Tempora/foto: Honza Švanda
Po téměř roční odmlce se opět vrací tradiční festival, kde vládnou talentované ženy za mikrofonem. Letošní ročník představí hned čtyři jména, jak česká, tak zahraniční.

Domácí prostředí bude výhodou

Festival Femme Fatale se odehraje 30. září v brněnském klubu Melodka. Jeho organizaci si vzala na svá bedra domácí electro-metalová formace Alia Tempora v čele s charismatickou zpěvačkou Markie Morávkovou, která tu taktéž vystoupí. Kapela pro své fanoušky chystá překvapení v podobě ukázek z nového alba. Těšit se můžeme i na brněnské uskupení Rosa Nocturna kombinující prvky symfonic a folk metalu.

Hosté z Německa

Vedle domácí scény uvidíme dámy z nedalekého sousedního Německa. Dorazí kapela Xiphea se zpěvačkou Sabine Meusel. Xiphea na Melodce představí své poslední album Witchcraft. Poslední a závěrečným jménem jsou rockeři Andy Rocks, které jsme mohli také slyšet letos v létě na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích.

Vstupenky a program

Vstupenky je možné získat za zvýhodněnou cenu 200 Kč přes stránky skupiny Alia Tempora, nebo bude možné je zakoupit na místě za 250 Kč.
PROGRAM:
18:45 – otevření klubu
19:00 – Rosa Nocturna
20:00 – Xiphea
21:10 – Alia Tempora
22:20 – Andy Rocks

Text: Šárka Vlachová, foto: Honza Švanda, video: YouTube.com

Author