Punkoví PUP se vracejí do Prahy: Bude se skákat tak vysoko, jak to strop Rock Café dovolí

PUP/foto: poskytnuto TZ Rock for People
Fanoušci kanadské punkové kapely PUP mají ještě dobře v paměti jejich vyprodaný koncert v roce 2019 v Café V lese. Nyní jejich nespoutaná energie pohltí pražské Rock Café 30. října v rámci série Rock for People Concerts, kam míří se svou novou deskou The Unraveling of PUPTheBand z dubna letošního roku.

Na pódiu jako doma

Tihle čtyři kluci z Toronta jsou na pódiu jako doma a jejich koncerty slibují jednu z nejpoctivějších rock’n’rollových show vůbec. Jako support se na pražském koncertě představí američtí indie-rockoví Pom Pom Squad. Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.

Humor v nejtemnějších zákoutích lidské mysli

PUP poprvé koncertovali v Praze v roce 2018 jako support Franka Turnera v Roxy. České publikum okamžitě zaujali. Rok poté v Café V lese představili v pořadí třetí desku Morbid Stuff a svou headline show vyprodali. Partička kolem frontmana Stefana Babcocka nachází humor v těch nejtemnějších zákoutích lidské mysli. Kapela našla osobitou cestu, jak bojovat s temnými životními stránkami, a v mnoha případech mají jejich písně až terapeutické účinky.

Plní energie

Nyní se PUP vracejí do Prahy opět s novým albem a plní energie, aby naservírovali svým fanouškům pořádnou show a ukázali, že Punk’s Not Dead! Naživo tahle kapela prostě funguje, nebude tak chybět stagediving, pogo ani skákání tak vysoko, jak jen to strop Rock Café dovolí.

Text a foto: TZ Rock for People, video: YouTube.com