Všichni jsme v prdeli! Vyšla novinka od Pavla Hanuse

Pavel Hanus/foto: poskytnuto managementem Pavla Hanuse

Havířovský kytarista a zpěvák Pavel Hanus vydal 17. listopadu 2022 singl nazvaný Všichni jsme v prdeli! Singl naráží na aktuální situaci – válku na Ukrajině.

Pocity lidí ve válečném konfliktu

Singl obsahuje skladby Všichni jsme v prdeli! a Oděsa. Obě skladby jsou Pavlovy autorské věci, které jsou inspirovány současnou situací a vyjadřují pocity lidí ve válečném konfliktu a dopady na nás, kdo nejsme přímo zasaženi válkou. Obě skladby jsou formou protestsongu.

 

Klip se točil v nedalekém Polsku

K úvodní skladbě vyšel ve stejný den videoklip, který se natáčel ve známém polském lázeňském městečku. Nenechte se mýlit, že jde o klidný a romantický motiv. Jedná se o nadsázku, která odráží rozpoložení společnosti v současné době.

Spolupráce se studiem Citron

O mix a mastering se postaral Petr Slezák, který spolupracuje s umělci doma i v zahraničí. Petra můžete znát z nahrávacího studia Citron. Obě skladby ze singlu můžete slyšet naživo v rámci koncertů.

O Vánocích bude další singl 

V současné době se Pavel Hanus spolu se svou kapelou připravuje na vydání dalšího singlu, který je načasován na období Vánoc. Na textu se podílel Petr Harazim, který spolupracuje s významnými českými umělci.

Text a foto: TZ poskytnutá managementem Pavla Hanuse, video: YouTube.com