Harlej počtvrté v Lucerně. V čase vánočním nebude chybět Svařák

Harlej/foto: Patrik Splork
Skupina Harlej se 20. prosince 2022 po třech předchozích vyprodaných koncertech v Lucerně opět vrací do tohoto magického pražského sálu, tentokrát těsně před Vánoci. A dojde i na jednu příjemnou událost s pomyslným odleskem drahého kovu.

Tonda Rauer chodil do Lucerny jako fanoušek, teď tam sám opět vystoupí s kapelou

Harlej poprvé v Lucerně samostatně vystoupil v roce 2015 během výročního turné ke dvaceti letům existence kapely, následně pak ještě v letech 2017 a 2018. „Lucerna je kouzelný místo a myslím, že každej muzikant si tam rád zahraje. Kdysi jsem chodil do Lucerny na vánoční koncerty interpretů, který jsem poslouchal, a jsem rád, že tam letos můžeme udělat vánoční koncert s Harlejem. Uděláme všechno pro to, abychom si koncert užili jak my, tak samozřejmě hlavně naši fandové,“ říká kytarista Tonda Rauer.

Platinová deska

V průběhu večera Harlej převezme od vydavatelství Warner Music platinovou desku za prodej alba Smutku dávám sbohem. Na koncertě zazní i písně z alba Na prodej, které aktuálně vychází v reedici na LP, a také jako CD s bonusovým DVD, na kterém najdeme prozatím poslední vystoupení Harleje v Lucerně v roce 2018. Jako host večera se představí skupina Hanz Fuckers, která Harlej doprovázela již na několika turné.

Možná se potkáme u stánku

Ve vánoční čas nesmí chybět svařák. Ten svůj kapela naservíruje s radostí. „Svařák patří k Vánocům a patří samozřejmě i k Harleji, takže v Lucerně určitě zazní! Na ten tekutej si ale budou muset fanoušci zajít cestou na koncert do stánku, stejně jako to možná uděláme i my,“ poznamenává s šibalským úsměvem Tonda Rauer. Vstupenky koupíte v síti Ticketstream.

Text: TZ managment kapely Harlej, foto: Patrik Splork, video: YouTube.com