Cocotte Minute svým vánočním koncertem vyprodali Palác Akropolis

Cocotte Minute, Martin Zeller/foto: Petr Hanč

Uprostřed prosince uspořádala partička Cocotte Minute svůj tradiční vánoční koncert v Paláci Akropolis. Koncert měl i charitativní rozměr díky účasti skupiny modelek Suicide Angels, které tentokrát pomáhaly sedmiletému Radimkovi.

Pódium (S)hořelo a tekla po něm Řeka 

Cocotte Minute nastoupili na pódium s písničkou Shoř teď a následovala spousta známých hitů kapely jako Králům koruny, Srdce, Bordel, Punk off Kha nebo cover Můj čas. Zazněla i nejčerstvější pecka Řeka, u které nebylo vůbec znát, že jedná o novinku – zpívala celá pražská Akropole.

Zeller řádil víc a nejvíc

Fanoušci si celou show užívali spolu s kapelou. Zpěvák Martin Zeller několikrát během vystoupení zašel mezi fanoušky. Při písničce Bratře nedovol rozdělil sál svým osvětleným mikrofonem a rozjela se pořádná wall of death, jindy si přinesl dveře se nápisem „Sprcha“, na které nastoupil a nechal se nést lidmi. V závěru koncertu vyšplhal na balkon a lidem poslal nafukovací lehátko, na které seskočil z balkónu a doplul tak zpět na podium. Jelikož se jednalo o vánoční koncert, zazněla v závěru písnička Kohlleda.

Suicide Angels pomáhají

Kapela se rozhodla přizvat dívky z uskupení Suicide Angels. Jedná se o netradiční, alternativně vypadající modelky, které využívají svých aktivit k podpoře charitativní činnosti. Prodejem svého merche přispěly na pomoc Radimkovi, sedmiletému chlapci s vážnými zdravotními potížemi.

Text a foto: Petr Hanč

Author