Avril Lavigne v Praze: Láska stojí za houby, ale největší pecky nestárnou

Avril Lavigne/foto: Facebookový profil zpěvačky

Fanoušci se po dlouhém odkládání termínu konečně dočkají. Již 26. dubna 2023 se v pražské Sportovní hale Fortuna koná koncert Avril Lavigne. Její světové turné, již nyní úspěšné v USA, se po dvou letech dostane i do Evropy. Za uspořádání koncertu děkujeme agentuře Live Nation.

Změna názvu turné

Turné se původně mělo konat k albu s názvem Head Above Water, které zpěvačka uvedla na trh v roce 2019. V roce 2022 ale vydala nové album s názvem Love Sux, a tím se změnil název turné na Love Sux Tour 2023. Během koncertu uslyšíme největší pecky jako Complicated, Sk8er Boi, Girlfriend, I’m With You, My Happy Ending, What the Hell a další, ale i novinky z alba Love Sux. Speciálními hosty tohoto koncertu bude pop-punkové duo Girlfriends (USA) a alternative/pop star Phem (USA).

Zvládla boreliózu, teď pomáhá jiným

Za zmínku určitě stojí, že část zisku z každé prodané vstupenky putuje na Avril Lavinge Foundation, nadaci která podporuje pacienty postižené lymskou boreliózou. Avril Lavigne sama s touto nemocí bojovala téměř pět let, o to více je motivována pomáhat těm, kdo jí trpí.

Text: Vendula Smolíková, foto: Facebookový profil Avril Lavigne, video: YouTube.com