Smasheads, do pražského koncertu Smash Into Pieces zbývá necelý měsíc

Smash Into Pieces/foto: Maria Janzon

Srdce už začíná bít v rytmu neuvěřitelných rock-metalových Švédů Smash Into Pieces! Smasheads, za necelý měsíc je máme tady! 9. listopadu spadne poslední listí ze stromů, nebe se otřese a chlad ustoupí žáru vášně této moderní čtveřice a její chytlavé, příjemně melodické, vysoce energické a emocemi nabité muzice. Bude to v Praze, v klubu Storm a tohle bude skutečná srdeční bouře!

Tuhle muziku prostě musíte milovat, je zcela nekonvenční a tihle šikovní kluci do ní dokáží vložit jak tradiční rockové kytarové riffy, tak popové či taneční rytmy a lze zaslechnout i decentní mathmetalové pasáže. Jejich živá show jsou originální, barvitá, pokaždé jiná a nelze než potvrdit, že o téhle bandě ještě hodně uslyšíme! Smash Into Pieces umí probudit všechny mladé metalové duše, i kdyby spaly tvrdě „six feet under“…

Speciálním hostem koncertu je mladá finská alt-rocková senzace Cyan Kicks.

Smash Into Pieces a Cyan Kicks 9. listopadu naživo v Praze, v klubu Storm! Poslechněte svou hudební intuici a dorazte, tohle bude koncertní lahůdka! Vstupenky můžete zakoupit na stránkách pořadatelské agentury mastersofrock.cz nebo v síti Ticketportal.

Text: TZ ag. Pragokoncert, foto: Maria Janzon/poskytnuto ag. Pragokoncert, videa: YouTube.com

Author