Limetal křtil novou desku Znamení, Doga dotáčela klip

Kapela Limetal si na toto jaro naplánovala nejen společné turné s Komunálem, ale také křest nového cédéčka Znamení. Za kmotry si vybrala kapelu Harlej a za spoluúčinkující pro svůj koncertní křest pak kapelu Doga. Ta měla toho večera také plné ruce práce – dotáčela některé záběry pro připravovaný nový videoklip. Support jim obstarala partička Five O’Clock Tea.

Five O’Clock Tea: mocná energie

Akce se konala v krásném prostředí klubu Retro Music Hall v centru Prahy. Jako první vystoupila kapela Five O’Clock Tea, která svým vystoupením nabila všechny přítomné mocnou energií. Hlavní zásluhu na to měla zpěvačka Morgan a rapper Fiki.

Harlej křtil, Fany létal po pódiu

Vzorně tak připravili půdu pro Limetal, který ten den křtila své další řadové album s názvem Znamení. Jako kmotři překvapili všechny přítomné kluci z kapely Harlej. Šampaňské teklo proudem a pár pokřtěných CD přistálo i mezi šťastnými fanoušky. Limetal předvedl parádní vystoupení, kde hlavně zpěvák Fany doslova létal po pódiu a jeho bezchybný zpěv potěšil všechny fans.

Doga představila nový merch a točila klip

Jako poslední kapela vystoupila Doga, která ten den uvedla na svůj stánek nový merch pro své věrné. Všimli jsme si, že byl o nové věcičky značný zájem. Samozřejmě zazněly největší hity kapely, a to v hodinovém průřezu všemi alby, která doposud vydali. V prvních řadách stáli samozřejmě skalní fanoušci z tzv. Dogaclanu, a dokonce se objevili i dva vlajkonoši. Při vystoupení kapely Doga se také dotáčely záběry pro jejich nový klip, který připravuje David Havlena. Akce končila kolem půlnoci, kdy se všichni přítomní rozešli do svých domovů či do různých pražských restauračních zařízení.

Foto a text: Standa Vybíral

Napsat komentář