Atari Terror rozpoutají teror: První koncert po dvou letech!

Kurz, Atari Terror

Pražská crossoverová partička Atari Terror se probudila z dvouleté hibernace. Jediný koncert letošního roku je za dveřmi, a kdo zaváhal s koupí vstupenky, prohloupil. Lístky zmizely, jen se po nich zaprášilo.

Fanoušci „vyčistili“ předprodej za méně než týden

Atari Terror ohlásili na 2. 11. koncert v pražské Malostranské Besedě – co na tom, že je letos jediný. Tím udělali nesmírnou radost svým fanouškům – ti „vyčistili“ vstupenky z předprodeje za necelý týden.

 

Dvojnásobný zážitek díky Satisfvcktion

Jako hosta si Atari Terror přizvali své kamarády – stálici Satisfvcktion, která působí již od roku 1991 a má za sebou úlohu supportu kapel světových jmen jako Dog Eat Dog, Waltari, Faith No More nebo dokonce Kiss. Díky tomuto spojení bude tento koncert dvojnásobným zážitkem.

Příští rok na Fajt festu

Atari Terror sklízeli úspěchy jak na domácí scéně, tak venku. Jeden z posledních koncertů spolu s fenomenální francouzskou Gojirou byl pro členy jistě splněný sen. Před nedávnem potvrdili pořadatelé účast téhle bandy i na příští ročníku Fajt festu, a za to jim díky. Takže 2. listopadu v Malostranské besedě, vy holoto…

Text: Jiří Kunčík, Sylva Kaplanová, foto: Jiří Kunčík

 

Napsat komentář