Gods Elements v nové sestavě: Americká legenda, Brit a půlka kapely Češi

Gods Elements/foto poskytnuto Gods Elements
Kapela Gods Elements nese již od začátku i českou stopu. Nyní tato parta přichází s novou sestavou, a opět je v ní znát český vliv.

Ven s tím

A jaká je tedy nová skvadra pod souhrnným názvem Gods Elements? Zatímco minule jste jen hádali podle pomalovaných tváří, tentokrát rovnou ven s tím! Za mikrofonem stojí Brit Jesse Smith, na post basáka kapela ulovila velice zvučné jméno – americkou legendu Billyho Sheehana. Zmíněnou českou stopu představuje hned polovina kapely – na kytaru hraje Radek Kroc a bubnuje Petr Kotora.

Singl, klip, EP… a brzy deska

Kapela tedy nyní v tomto složení vydává singl, EP a videoklip jako předzvěst debutového alba, které má vyjít během letošního roku. Singl Time, vydaný na konci roku 2022, nese skladby Born a One More Time. Ke druhé jmenované byl také natočen první oficiální videoklip kapely. 23. ledna pak vyšlo první EP nazvané Time II, na které najdeme celkem tři tracky: One Way, Sorry a Angels. Všechny zmíněné písně najdete zároveň na známých světových hudebních platformách jako Spotify, iTunes, YouTube, Amazon a dalších.

Text: TZ skupiny Gods Elements, foto: poskytnuto skupinou Gods Elements, video: YouTube.com

Author