Tarja zůstává u nás nadále spjatá s předvánočním časem

Tarja Turunen/foto: Honza Švanda
Tarja pokračuje v tradici vánočních koncertů u nás. Letos představí zbrusu novou, tématicky laděnou desku za doprovodu Moravské filharmonie Olomouc ve třech městech.

Tarja letos třikrát u nás

Finská zpěvačka Tarja Turunen, která je u svých českých fanoušků velmi oblíbená, opět přichází s vánočními koncerty, které každoročně nechává uspořádat i u nás. Po loňských koncertech s úžasnou atmosférou v pěti českých městech připravila Tarja pro letošní rok zbrusu novou show. Těsně před Vánoci nám představí svou novou desku Dark Christmas 2 s doprovodem jednoho z nejvýznamnějších symfonických orchestrů  u nás – Moravské filharmonie Olomouc. Koncerty se uskuteční ve třech městech.

Vánoční klasiky s gotickým nádechem

První koncert se koná 19. prosince v Olomouci na Výstavišti Flora. Druhý koncert se odehraje 20. prosince v Brně v Sono Centru a poslední koncert je naplánován na 21. prosince v Ostravě v Multifunkční aule Gong.
Tarja se tentokrát rozhodla zanechat stranou tradiční vánoční barvy i cingrlátkový styl a ve svém novém vánočním setu zazpívá vánoční klasiky s temnějším, gotickým nádechem.

Vánoce jsou časem duchovního naladění

Kombinace Tarjina jedinečného hlasu se symfonickým orchestrem a vánoční mystikou slibují opět kouzelný a neopakovatelný hudební zážitek. Pokud chcete okořenit letošní advent krásným koncertem, určitě si tuto událost nenechte ujít. Vstupenky jsou už v prodeji. Můžete si je objednat na oficiálním webu Masters of Rock pořádající agentury Pragokoncert nebo prostřednictvím sítě Ticketportal.

Text a foto: Honza Švanda, video: YouTube.com