Koblizc! představují album Červená je punk a jedou s ním turné po Česku

Koblížc!

Po devíti letech od vydání posledního alba se kapela Koblizc! sjednocuje ve velkém stylu. Na novém albu plném hostů zvučných jmen kombinuje pop-punk s prvky rapu a popu a nabízí tak osvěžující zvukovou paletu.

Hvězdní hosté, mezi nimiž jsou Rybičky 48, Martina Pártlová a kapely zakázanÝovoce nebo Trochu klidu, dodávají albu další rozměr a pestrost. Album produkoval bývalý člen a úspěšný hudební producent Filip Vlček. Koblizc! zároveň odstartovali své Opuštěný děti tour. Album je již nyní k dispozici na všech streamovacích platformách i kanále YouTube.

V rámci jedenácti skladeb, které nová deska nabízí, „Koblížci“ ukazují, že dozráli a jsou plní vášně a kreativity. „Je to naše nejlepší album, jak zvukově a hudebně, tak i textově. Řekl bych, že jde vlastně o naše debutové album, teď nás pořádně nakopne,“ komentuje frontman Josef Vařeka.

Kapela se vrátila na scénu loni v lednu singlem Skáču přes kaluže a následně comebackovým koncertem v pražském Lucerna Music Baru. Nyní potvrzuje svůj návrat deskou a celorepublikovým turné se skupinou zakázanÝovoce. Společné turné, které má 15 zastávek, pojmenovali stejně jako společný singlOpuštěný děti. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Goout.cz.

TZ a foto poskytnuty agenturou RedHead Music, foto: video: YouTube.com

Author