Slovenští No Control přicházejí s novým klipem, který vám zaručeně dobije baterky

No Control

Mladá a energická partička No Control ze Slovenska si snaží udržet dobrou náladu i v těchto těžkých časech. Dle jejich slov jsou na koncertní atmosféře a kontaktu s fanoušky doslova závislí. Proto není divu, že si jejich nový videoklip k písni Tajný príbeh vysloužil právě živou podobu vytvořenou ze záběrů natočených přímo na jejich koncertních show.

To, co fanouškům chybí nejvíce: pravá rocková koncertní atmosféra

Skupina No Control je již nepřehlédnutelným zjevem na domácí rockmetalové scéně a u nás si své jméno pomalu, ale jistě buduje. Své fanoušky neúnavně zásobuje kvalitní kytarovou hudbou, a to i v době koronavirové. Ve svém novém videoklipu k písni Tajný príbeh přinášejí to, co fanouškům rockové muziky chybělo v uplynulém roce (a stále chybí) ze všeho nejvíce: pravou rockovou koncertní atmosféru!

Načepovat si trochu pozitivní energie

Videoklip jen podtrhuje energii skladby, která každým refrénem graduje a závěr písně je nadupaný tak, že vás zaručeně nemůže nechat sedět v klidu. Tato pecka pochází z jejich debutového alba To svet nevidel, které vyšlo v březnu 2020 netradičně na USB klíči. Kromě hudby a textů obsahuje i videoklipy, které byly v době vydání alba již natočeny. Tajný príbeh je tak v pořadí již šestým klipem kapely a kromě sestřihů z pěti koncertů přináší i letmý pohled do zákulisí. Pokud i vám chybí ta pravá koncertní atmosféra a chcete si načepovat trochu té pozitivní energie, tak by vás tato novinka od chalanů z No Control neměla minout!

 

Text: Ema Moravcová, foto: archiv kapely, video: YouTube.com