Alia Tempora nahrála v této době live klip na brněnské Melodce

Markéta Morávková, Alia Tempora
Na podporu svého posledního alba přišla kapela Alia Tempora s klipovým nápadem, jak se znovu vrátit na pódium, a zároveň se tak přiblížit fanouškům, kteří dychtivě čekají na jejich návrat na hudební scénu.

Abyste se dostali dál než kdykoli dřív

Své zatím poslední album Dragonfly Effect vydali v roce 2019. Z alba postupně vyšly jako videoklipy skladby Loser Like Me, Humanity anebo nově skladba Bark on Me, kterou se Alia Tempora taktéž rozhodli přenést do klipové podoby. Ve videu se přesuneme do brněnské Melodky, kde můžeme vidět kapelu v čele se zpěvačkou Markétou Morávkovou (hrající pro prázdný klub). Kapela svým příznivcům vzkázala jediné, „Čas a energii, které ostatní vynaloží, aby vás zastavili, můžete využít k tomu, abyste se dostali dál než kdykoliv dřív!“

 

Až na Masters

I přestože jsou brněnští rodáci Alia Tempora prakticky mladým ambiciózním projektem, mají za sebou úspěšný start, který jim přenesl ovace hned v jejich počátcích. Oficiálně fungují od roku 2011 a první album vydali v roce 2015 s názvem Digital Cube. Na svém kontě mají v současné době dvě alba, které jejich fanoušci přijali velmi kladně, především pro svou originalitu. V minulosti spolupracovali s Timem Somersem, dnes již ex-kytaristou Delain, ukázali se jako předskokani Amaranthe a představili také svou show na vizovickém festivalu Masters Of Rock.

Text: Šárka Vlachová, foto: Honza Švanda, video: YouTube.com

Author