Cocotte Minute jdou po třech letech tradičně předvánočně kohlledovat

Cocotte Minute/foto: Magda Šotolová

Vykašlete se na pečení cukroví, balení dárků, smažení kapra, a pojďte si užít poslední mejdany roku! Cocotte Minute vyjíždějí na limitované vánoční turné.

Velké věci na obzoru, ale nejdřív si pojďme zařádit

Cocotte Minute chystají na příští rok velké věci včetně vydání avizovaného triptychu Zllá láska. Ještě než se tak stane, přicházejí s klasickou vánoční šňůrou plnou hutných elektrických kytar. Série koncertů začíná 2. prosince v Brně a končí 17. prosince v Liberci.

Udělat cover Nesem vám noviny, to chce koule

Před pár týdny vydala kapela novinku Řeka, se kterou trhala rekordy ve svém žánru. I když na konci října hostovala Trautenberku ve Velkém sále Lucerny, aktuální singl budete moci uslyšet poprvé naživona vánoční šňůře, kterou kapela po třech letech naváže na svou tradici. Fanoušci se mohou těšit na tradiční řežbu, kterou vloni nahradily akustické koncerty a rok předtím stream. O to intenzivněji, mezi svými a v početném davu, vyzní vánoční Kohlleda (cover Nesem vám noviny). „Po třech letech jedeme zas konečně na normální vánoční tour. Těšíme se strašně. A podle toho, jak vypadaj zatím předprodeje, tak se těší i slušná masa fans. Co víc si přát,“ říká frontman Zeller.

Obléci se ve Zlle

Chráněná dílna z Mníšku pod Brdy, jak si sami vtipně říkají, nadále naděluje. Pro své fanoušky připravila další várku vytříbeného merche, a že je z čeho vybírat. Pokud přemýšlíte, co máte koupit svým nejbližším k Vánocům, volba je jasná. Brány e-shopu zllo.cz se zavírají 6. prosince.

Rozpis vánočního turné 2022:

  • 02. 12. Brno, První patro
  • 03. 12. Frýdek Místek, Stoun
  • 09. 12. Kutná Hora, Česká 1
  • 10. 12. Plzeň, Pod Lampou
  • 16. 12. Praha, Palác Akropolis
  • 17. 12. Liberec, Bunkr
Vstupenky zakoupíte v obvyklých předprodejích.

Text: TZ skupiny Cocotte Minute, foto: Magda Šotolová, video: YouTube.com

Author