Loučení s létem v Hořicích: speciální show Traktoru a vítězové divácké soutěže „Legend“

Traktor, Pavel Balko/foto: Honza Švanda

Po velmi úspěšném ročníku The Legends Rock Festu se hořický Areál Zahrada chystá na další, také již pomalu tradiční akci. Loučení s létem tentokrát spolupořádá kapela Traktor, která si připravila extra show a pozvala spřátelené umělce.

Sedmá strana kostky: jenom tady, jenom jednou

9. září se v Areálu Zahrada v Hořicích opět sejdou příznivci rockové muziky. A bude to stát za to, protože festival Loučení s létem tentokrát přináší vystoupení několika kapel, které zaznamenávají stále stoupající oblibu u publika. Kapela Traktor pojala tuto akci opravdu speciálně. Pro uskutečnění své výjimečné show nazvané Sedmá strana kostky si vybrala právě hořický areál a představí největší pódium, které kdy koncert Traktoru hostilo. Toto pódium a tato show budou k vidění jen zde a pravděpodobně jenom jednou.

Hosté z řad kamarádů: Traktor, Panoptiko, Forrest Jump, Miro Šmajda & Terrapie

Kapela Traktor, která akci zároveň spolupořádá, si vybrala hosty, se kterými ji pojí přátelství. A tak o druhé zářijové sobotě přijedou do Hořic také Panoptiko, kapela, která vyhrála diváckou soutěž na zmíněném The Legends Rock Festu. Areál Zahrada přivítá i havířovskou kapelu Bastard, které se toto místo, jak pořadatelé doufají, bude líbit – zahraje zde totiž poprvé. Forrest Jump netřeba představovat, Areál Zahrada je jim dobře známý a rádi v něm vždy znovu vystoupí. A poté, co Miro Šmajda okusil hořické pódium v létě na „Legendách“ v čele Walda Gangu, vrací se teď zpátky se svým vlastním projektem Terrapie.

Lístky ještě jsou

Vstupenky na akci seženete stále ještě v předprodejní sítí Ticketstream. Děti do 125 cm a ZTP mají vstup zdarma. Více informací najdete na oficiálním webu loucenisletemfest.cz.

Program Loučení s létem:

  • 14:00 hod.   otevření areálu
  • 15:45 hod.   Miro Šmajda & Terrapie
  • 17:15 hod.   Panoptiko
  • 18:45 hod.   Bastard
  • 20:15 hod.   Forrest Jump
  • 22:00 hod.   Traktor

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda

Author