Harlej tvrdí, že Zatím je to dobrý, a my souhlasíme

Harlej/foto: Markéta Kolínská/poskytnuto managmentem kapely Harlej

Česká rocková skupina Harlej opět překvapila své fanoušky novinkou v podobě singlu a klipu s názvem Zatím je to dobrý. Tato skladba je prvním singlem z chystaného 14. řadového alba, které má vyjít v září tohoto roku.

Autoři úspěšných skladeb

Píseň Zatím je to dobrý napsala ověřená autorská dvojice Tonda Rauer a Tomáš Miřátský. Oba mají na svém kontě již mnoho úspěšných skladeb pro různé české interprety. Harlej se v posledních letech těší velkému úspěchu a stává se jedním z nejpopulárnějších rockových těles u nás.

Udělat vztahový život trošku naruby

K natáčení videoklipu si Harlej pozval herečky Martinu Černou, Šárku Šildovou a Dášu Zázvůrkovou. Klip se opět nesl v duchu originálních nápadů a vizuálů, které jsou charakteristické pro produkci firmy KHfilmin a režiséra Petra Vince Havlíčka. Tonda Rauer ke klipu řekl: „Vzhledem k tomu, že s KHfilmin spolupracujeme na klipech už dlouhou dobu, nechávám se scénářem překvapit. Když přišel Vinc s myšlenkou udělat vztahový život trošku naruby, hned se mi to líbilo a jsem rád, že jsme po delší době s Harlejem natočili veselej klip.“

Skupina stále neztrácí svou sílu

Zatím je to dobrý je typickou rockovou skladbou s chytlavou melodií a energickým tempem, které jsou pro Harlej charakteristické. Nová píseň potvrzuje, že skupina stále neztrácí svou sílu a umí zaujmout svými originálními nápady. Věříme, že fanoušci se mohou těšit na další povedené skladby z chystaného alba skupiny Harlej, i jejich klipová zpracování.

Text: Honza Švanda, foto: Markéta Kolínská/poskytnuto managmentem kapely Harlej, video: YouTube.com