Dark Gamballe připluli na vlnách temnoty do Ústí nad Labem

Dark Gamballe/foto: Petr Hanč

První říjnovou sobotu se v ústeckém Veřejném sálu Hraničář konala akce Na vlnách temnoty. Uspořádání sálu, pro koncerty tohoto ražení netypické, nabízelo návštěvníkům jak pohodlí divadelních sedaček, tak volný prostor pod pódiem.

Jako první se v devatenáct hodin na pódiu objevili Fatal Punishment. Thrashmetalová banda z Litoměřic založená teprve před čtyřmi lety předvedla nadupaný set. Tahle partička má rozhodně co ukázat a doufejme, že jim to takhle bude šlapat ještě dlouho.

Další kapelou byla vyškovská banda Dark Gamballe. Netřeba představovat… Kapela měla v Ústí nad Labem premiéru a jak sami řekli: „Nečekali jsme nic a jsme nadšeni!“. Během jejich setu zazněly jak ověřené pecky jako Netopýr, Kapky, Fata kapitána Morgana, Až Na Konec, Kult samorostu, Výprask, Strýček Sam nebo Běh na dlouhou trať, tak i songy z chystaného alba Dobrý lhář, kterého se snad dočkáme příští rok.

Po vyškovácích přišla na řadu poslední kapela, která celou akci zorganizovala, a to domácí Nerrea. Kdo přišel, neprohloupil a užil si večer plný skvělé muziky.

Text a foto: Petr Hanč

Author