Forrest Jump budou křtít desku na domácí půdě

Forrest Jump/foto: Honza Švanda

Oblíbená crossover-rocková kapela Forrest Jump se chystá přivítat následníka pět let starého debutového alba. Nová deska, pojmenovaná Vrtochy, bude oficiálně uvedena na trh tento víkend a kapela se ji rozhodla pokřtít během speciálního setu na domácí půdě.

Rockoví souputníci na pódiu a Honza Toužimský v roli kmotra

Křest alba se bude konat v sále luhačovického KKC Elektra v sobotu 6. května 2023. Kromě Forrest Jump se na koncertě představí i Porta Inferi a domácí mladá parta Horizont. Desku pokřtí Honza Toužimský (Arakain), ktery ji také produkoval. V průběhu večera bude probíhat též aukce obrazu, který se stal předlohou pro grafiku alba, a výtěžek z prodeje bude věnován charitativní organizaci Korunka Luhačovice.

Speciální skladby

Kapela slibuje, že během svého speciálního setu zahraje velkou část písní z nového alba Vrtochy, ale také songy, které se v playlistu dlouho neobjevily. Navíc se můžeme těšit i na společnou skladbu s Porta Inferi s názvem Jeden tým.

Kam pro desku

Album obsahuje celkem jedenáct písní a je možné si ho předobjednat na webových stránkách kapely nebo zakoupit na kterémkoliv koncertu Jeden tým Tour.
Pro fanoušky Forrest Jump bude křest nového alba určitě nezapomenutelným zážitkem, na který určitě budou rádi vzpomínat i v budoucnosti.

Text a foto: Honza Švanda, video: YouTube.com