Na 11. ročníku Slavností Břeclav zahrají Divokej Bill, Rybičky 48 nebo Mig 21

Slavnosti Břeclav/foto: Petr Klapper

Ani v roce 2024 nebudou v Břeclavi chybět přední české a slovenské kapely. Na 11. ročníku Slavností, který se uskuteční 7. a 8. června v zámeckém areálu, vystoupí Divokej Bill, Rybičky 48, Mig 21, Tři sestry, Horkýže Slíže, Vypsaná fixa nebo No Name.

Headlinerem 11. ročníku bude Divokej Bill. „Vyslyšeli jsme přání našich fanoušků a po pěti letech do Břeclavi pozvali kapelu Divokej Bill, která přiveze kromě těch největších hitů i skvěle hodnocenou novou desku. Rozhodně máme na co navazovat. Letošní 10. ročník navštívili lidé z celého Česka, doslova od Aše až po Karvinou, a také ze Slovenska. Bereme to jako důkaz toho, že se Slavnosti Břeclav zařadily mezi přední české hudební festivaly,“ těší organizátora Slavností Jana Svobodu.

Potřetí v řadě rozjedou Rybičky 48 pod břeclavským zámkem svou monster show. Vrací se také slovenští matadoři Horkýže Slíže, které letos v Břeclavi nerozhodil ani déšť. Na ikonické koncerty z minulých let budou chtít navázat Tři sestry, Mig 21, No Name nebo Wohnout.

Program 11. Slavností ještě není finální. Kromě hudebních jmen ho tradičně doplní i pivní speciály a gastro zóna. Úvodní dvě limitované edice vstupenek se vyprodaly během několika týdnů. Aktuálně je na webu breclav.slavnosti.cz v prodeji třetí edice vstupenek za 999 Kč.

Potvrzený program Slavností Břeclav 2024:

  • Pátek 7. června: Tři sestry, Wohnout, No Name, Trautenberk, Adam Ďurica, Iné Kafe, Poetika, Premier
  • Sobota 8. června: Divokej Bill, Rybičky 48, Mig 21, Horkýže Slíže, Vypsaná fixa, Walda Gang, Doga, Kali, John Wolfhooker, Pam Rabbit

Text: TZ a fota poskytnuty organizátory Slavností Břeclav, autor fotografií: Petr Klapper

Author